لوگو آسایش خدمات

آسایش خدمات

تعمیر و سرویس لوازم خانگی

آدرس دفتر ما

مشهد، امام خمینی 60

تعمیر یخچال فریزر دوو در مشهد

تعمیر یخچال فریزر دوو در مشهد
80
10 دسامبر 2023
مدیر سایت

تعمیر یخچال فریزر دوو در مشهد

برند دوو با به کارگیری تکنولوژی نوین زیباترین محصولات را روانه بازار نموده است. یخچال فریزر دوو با ظاهری کاملا متفاوت و شیک در آَشپزخانه‌های ایرانی جایگاه خوبی دارد. این محصول هم مانند تمامی وسایل برقی گاهی خرابی هم دارد. بوی ناخوشایند، روشن نشدن برد، خرابی فن، تمام شدن گاز از شایع‌ترین مشکلات این یخچال فریزر دوو است. در صورت بروز هر یک از موارد یاد شده، بهتر است با  سرویس کار مجرب و نمایندگی‌های مجاز و متخصص آسایش خدمات تماس بگیرید.‌

 تماس با آسایش خدمات  📞

 نکات نگهداری از یخچال فریزر دوو

کاربرانی که در منزل خود از یخچال فریزر دوو استفاده می‌کنند، بهتر است بدانند، مراقبت از این محصول یک پس انداز طولانی مدت است. زیرا این یخچال ویژگی‌های بسیار خوبی داشته و مدت‌ها نیاز به خرید یخچال دیگری نخواهید داشت.

 • فیلتر آب و دستگاه یخ‌ساز خراب شده است.

یخچال‌های فریزر دوو دارای فیلترهایی هستند که باید به طور دوره‌ای تعویض شوند. تعویض فیلتر موجب افزایش عمر مفید یخچال می‌شود. تعویض فیلتر آب از ورود ناخالصی‌ها  به داخل سیستم لوله کشی یخچال فریزر جلوگیری می‌کند. اگر تعویض فیلتر را نادیده بگیرید، ممکن است در سال‌های آینده مجبور شوید هزینه‌های گزاف بیشتری بپردازید.

 • گندزدایی( بوگیری) داخل یخچال

زمانی که‌ برای مدت طولانی انواع مواد خوراکی را داخل فریزر نگه‌داری می‌کنید، فضای داخلی یخچال آغشته به بوهای مختلفی می‌شود. برای گندزدایی بهتر است به طور مرتب و در صورت امکان هر ماه یک بار، فضای داخل یخچال با مواد مخصوص ضدعفونی شود.

 • مکان مناسبی برای یخچال در نظر بگیرید

مکانی خنک، باز و دور از تابش نور مستقیم خورشید برای یخچال فریزر دوو در نظر بگیرید. از جاسازی یخچال فریزر دوو  در کنار وسایل گرمایشی مانند گاز، آب‌گرمکن و یا شوفاژ دوری کنید. زمانی که یخچال را در جایش ثابت می‌کنید، تلاش نمایید تا حدود ۳۰ سانتی‌متر از دیوار و لوازم دیگر فاصله داشته باشد. اگر یخچال به صورت دقیق و مناسب جاسازی نشده باشد، درب یخچال به خوبی بسته نخواهد شد.

 

 • غذای داغ در یخچال قرار ندهید

زمانی که غذای داغ در یخچال قرار می‌دهید، گرمای داخل یخچال افزایش پیدا کرده و تاثیر هوای سرد کاهش خواهد یافت.‌ با گذاشتن غذای گرم به یخچال ذرات سرد آن، آب شده و داخل غذای شما خواهند رفت. اگر این ذرات آلوده باشند ممکن است موجب بیماری‌های مختلفی شوند.‌ همچنین با قرار دادن غذای گرم در یخچال، دستگاه تلاش می‌کند تا سرمای از دست رفته را جبران کند. به این ترتیب علاوه بر مصرف انرژی، فشار زیادی به موتور یخچال وارد می‌شود.

تعمیر یخچال فریزر در مشهد

مشکلات رایج و خرابی یخچال فریزر دوو

برند دوو همواره زیباترین و شیک‌ترین یخچال فریزرها را به دست مصرف کنندگان رسانیده است. اما این محصول هم ممکن است نواقصی داشته باشد که در این صورت باید نسبت به تعمیر آن اقدام شود.معمولا تعمیر یخچال فریزر دوو به یکی از دلایل زیر است :

 تماس با آسایش خدمات  📞

 • علامت تعویض فیلتر آب نمایش داده می‌شود

یکی از مشکلات مرسوم و رایج در یخچال فریزر دوو، نمایش علامت فیلتر روی صفحه نمایشگر است. وقتی فیلتر آب خراب یا ناکارآمد باشد، علامت تعویض فیلتر در مانیتور یخچال به نمایش در می‌آید.‌ برای پیش‌گیری از بروز چنین مشکلی بهتر است به طور دوره‌ای و مرتب فیلترهای یخچال دوو را تعویض کنید. در تعویض فیلتر یا تعمیر یخچال فریزر دوو از افراد متخصص کمک بخواهید.

 • یخ زدن کامل غذا

گاهی متوجه می‌شوید که غذای شما به طور کامل یخ بسته است. در این صورت ابتدا باید دمای یخچال را چک کنید. اگر دمای یخچال و درست باشد، یعنی یخچال منزل شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد.

 • چسبندگی درب یخچال فریزر دوو

زمانی که کاربر درب یخچال را به طور مرتب و برای چندین بار باز و بسته می‌کند، پس از هر بار باز کردن درب فشار داخلی آن کم شده و موقع بستن نیز فشار داخلی یخچال زیاد می‌شود. در صورتی که فرد این کار را به تکرار انجام دهد، اختلاف فشار هوای داخل و بیرون زیاد شده و درب یخچال می‌چسبد.

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در مشهد

هزینه تعمیر یخچال فریزر دوو

هیچ‌گاه انتظار نداشته باشید که یک تعمیرکار مجاز با اولین تماس شما هزینه یخچال شما را اعلام کند. تعمیرکار متخصص ابتدا باید نقص یخچال شما را دریابد و پس از تعمیر یخچال فریزر ، هزینه را برآورد نماید. گاهی میزان هزینه‌ها اصلا قابل پیش بینی نمی‌باشد. ممکن است با یک سرویس ساده مشکل یخچال برطرف می‌شود.‌ اما اگر برد یا موتور دچار آسیب شده باشد، هزینه‌های بیشتری به دنبال خواهد داشت. تعویض قطعه، گارانتی، رفت و آمد هم می‌تواند در کاهش یا افزایش هزینه تعمیر یخچال فریزر دوو نقش داشته باشد.

 تماس با آسایش خدمات  📞

مزیت تعمیر یخچال فریزر دوو در محل

یخچال‌های فریزر دوو محصولاتی حساس ظریف و شیک هستند که ممکن است با هر جا به جایی و فشار دچار خسارت‌های زیادی شوند. اگر بر حسب اتفاق برای دستگاه شما مشکلی رخ داد، و یا نیاز به سروی و تعمیر یخچال فریزر دوو داشتید ، بهتر است از یک فرد زبده و تعمیرکار کار آزموده بخواهید تا خرابی یخچال شما را در منزل برطرف نماید. با این عمل ضمن صرفه جویی در هزینه حمل و نقل، وقت شما تلف نخواهد شد.

تعمیر یخچال فریزر

بهترین نمایندگی سرویس و تعمیر یخچال فریزر دوو در مشهد

دارندگان یخچال فریزر DAEWOO در مشهد، اگر متوجه شدید یخچال دووی شما دچار اختلال در عملکرد شده، آسایش خدمات با بهترین سرویس‌دهی در شهر مشهد پاسخگوی نیاز شما شهروندان مشهدی است. این نمایندگی با داشتن پرسنلی مجرب و آموزش دیده، لوازم و تجهیزات مدرن توانسته رضایت مشتریان را به دست آورد. شما می‌توانید با یک تماس تلفنی و یا ثبت تقاضای کتبی از تخصصی ترین خدمات و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو در مشهد  بهره‌مند شوید.

 تماس با آسایش خدمات  📞

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو در مشهد

این نمایندگی با گرفتن شرح یخچال‌های تعمیر شده دوو، می‌تواند خدمات کاملی ارائه داده و اقدام به تعمیر یخچال فریزر دوو کند.

 • عیب یابی در محل
 • تعویض انواع فیلتر هوا و آب
 • تعویض فن
 • تعویض کندانسور
 • تعویض موتور
 • تعویض برد
 • بررسی سیستم برق
 • تعویض لاستیک درب
 • شارژ گاز

تعمیر یخچال فریزر

تماس با  تعمیر کار مجاز یخچال فریزر دوو در مشهد

شهروندان شهر جذاب مشهد؛ اگر چنانچه یخچال فریزر دووی منزلتان صدای زیادی داشت و یا روشن نمی‌شد، اصلا نگران نشوید. قبل از انجام هرکاری یخچال را از برق جدا کنید. سپس با یک تعمیرکار مجاز آسایش خدمات تماس بگیرید. این سرویس کار با داشتن اطلاعات کافی و دانش روز انواع یخچال دوو می‌تواند خرابی دستگاه شما را رفع کند. این افراد دارای تعهد دراخلاق، دقت درکار و تخصص و تجربه کافی هستند. بدون نگرانی تعمیر یخچال فریزر دوو خود را به این کارشناسان بسپارید.

 تماس با آسایش خدمات  📞

سخن پایانی

یخچال‌های دوو در ردیف بهترین برندهای خارجی قرار دارند که گاهی به دلایل مختلف دچار خرابی می‌شوند‌. اگر به هر دلیل یخچال دووی منزلتان از کار افتاد، از سپردن آن به افراد غیرمتخصص خودداری کنید. بهترین نمایندگی در مشهد آسایش خدمات بوده، آسایش خدمات می‌تواند مشکلات شهروندان مشهدی را در کم‌ترین زمان برطرف سازد. این نمایندگی معتبر با ارائه تخصصی‌ترین خدمات در کنار مردم مشهد ایستاده است.‌ تعمیرکاران مجاز این نمایندگی با داشتن تخصص در کار، تجربه در تعمیر همواره یخچال شما را به سرعت تعمیر و سرویس می‌کنند.

 


سوالات متداول

نکات نگهداری از یخچال فریزر دوو چیست ؟

 • غذای داغ در یخچال قرار ندهید
 • مکان مناسبی برای یخچال در نظر بگیرید
 • گندزدایی( بوگیری) داخل یخچال
 • و....

مشکلات رایج و خرابی یخچال فریزر دوو چیست ؟

 • علامت تعویض فیلتر آب نمایش داده می‌شود
 • یخ زدن کامل غذا
 • چسبندگی درب یخچال فریزر دوو
 

هزینه تعمیر یخچال فریزر دوو چقدر است ؟

گاهی میزان هزینه‌ها اصلا قابل پیش بینی نمی‌باشد. ممکن است با یک سرویس ساده مشکل یخچال برطرف می‌شود.‌ اما اگر برد یا موتور دچار آسیب شده باشد، هزینه‌های بیشتری به دنبال خواهد داشت. تعویض قطعه، گارانتی، رفت و آمد هم می‌تواند در کاهش یا افزایش هزینه تعمیر یخچال فریزر دوو نقش داشته باشد.

بهترین نمایندگی سرویس و تعمیر یخچال فریزر دوو در مشهد

اگر متوجه شدید یخچال دووی شما دچار اختلال در عملکرد شده، آسایش خدمات با بهترین سرویس‌دهی در شهر مشهد پاسخگوی نیاز شما شهروندان مشهدی است. این نمایندگی با داشتن پرسنلی مجرب و آموزش دیده، لوازم و تجهیزات مدرن توانسته رضایت مشتریان را به دست آورد. شما می‌توانید با یک تماس تلفنی و یا ثبت تقاضای کتبی از تخصصی ترین خدمات این نمایندگی بهره‌مند شوید.
5/5 - (1 امتیاز)

درخواست سرویس و تعمیر از آسایش


  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *