لوگو آسایش خدمات

آسایش خدمات

تعمیر و سرویس لوازم خانگی

آدرس دفتر ما

مشهد، امام خمینی 60

عیب یابی لباسشویی ال جی در مشهد

عیب یابی لباسشویی ال جی در مشهد
67
6 فوریه 2024
مدیر سایت

تعمیر و عیب یابی لباسشویی ال جی

لباسشویی از لوازم خانگی ضروری هر خانه است . دیگر نمی توان زندگی بدون استفاده از ماشین لباسشویی را تصور کرد . نبود لباسشویی به هر دلیلی که باشد منجر به بروز چالش های بزرگ در خانه می شود .

ماشین های لباسشویی از مدل ها و برند های مختلفی ساخته شده است . ماشین لباسشویی الجی یکی از بهترین برند های موجود در بازار است که کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی پیشرفته در آن ، توانسته است رضایت مشتریان را کسب کند .

توجه داشته باشید که ماشین لباسشویی الجی مانند بسیاری از برند های دیگر ؛ ممکن است دچار نقص و خرابی شود . عوامل بسیاری در ایجاد مشکل می تواند دخیل باشد . نوسان برق ، عدم اطلاع از نگهداری صحیح ، نصب اشتباه ، فرسودگی قطعات  و بسیاری از موارد دیگر در خراب شدن ماشین لباسشویی الجی می تواند موثر باشد .

 تماس با آسایش برای تعمیر لباسشویی  📞

 

تعمیر و عیب یابی لباسشویی ال جی در مشهد با آسایش خدمات

 

 

نکته این جاست که اگر به هر دلیل لباسشویی الجی دچار خرابی شد ، چگونه آن را بر عیب یابی و برطرف کنیم . عیب یابی لباسشویی ال جی ، در بعضی موارد کار شما نیست و نیاز به تعمیرات تخصصی لباسشویی دارد .

آسایش خدمات ،  مرکز تعمیرات لوازم خانگی در مشهد ، می تواند به شما در تعمیر و عیب یابی لباسشویی ال جی کمک کند . اگر ساکن مشهد هستید و به مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در مشهد نیاز دارید ، هم اکنون با اسایش خدمات تماس بگیرید .

عیب یابی لباسشویی ال جی چگونه انجام می شود ؟

لباسشویی یکی از وسایل پر کاربرد در هر خانه است که در هفته چندین بار روشن و استفاده می شود . لباسشویی الجی اگر از کیفیت بالا و قطعات اصلی تولید شده است ممکن دچار نقص در عملکرد بشود .

بعضی از مشکلات لباسشویی الجی با ریست کردن یا توسط خود شما قابل حل است اما  در بیشتر موارد برای عیب یابی لباسشویی ال جی به تعمیرکار مجاز نیاز است . برای تعمیر لباسشویی در مشهد می توانید با آسایش خدمات تماس بگیرید تا اعزام تکنسین متخصص در تعمیرات لوازم خانگی در عیب یابی لباسشویی ال جی و تعمیر آن به شما کمک کند

 

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی الجی

یکی از بهترین برند های تولید کننده لوازم خانگی ، برند ال جی می باشد . لباسشویی های الجی از بالاترین تکنولوژی تولید شده است و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال میزان خرابی آن را به طرز چشمگیری کاهش داده است .

اطلاع از مشکلات رایج و چگونگی رفع و عیب یابی لباسشویی ال جی می تواند از استرس شما بکاهد . توصیه می شود برای تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در مشهد با آسایش خدمات مرکز تعمیر لوازم خانگی در مشهد تماس بگیرید تا در اولین فرصت برای عیب یابی لباسشویی ال جی و تعمیر آن نیروی متخصص و ماهر را به حل اعزام کند .

مشکلات رایج در تعمیر ماشین لباسشویی الجی به شرح زیر است :

 1. 1- روشن نشدن ماشین لباسشویی الجی : ابتدا دو شاخه و برق ورودی را چک کنید . ممکن است مشکل از برد باشد که در آن صورت با تعمیرکار مجاز لوازم خانگی الجی تماس بگیرید .
 2. 2- تخلیه نشدن آب در لباسشویی الجی : موارد زیادی در این امر دخیل است .لازم است 8 دلیل جمع شدن آب در ماشین لباسشویی را بدانید .
 3. 3- صدای غیر طبیعی در لباسشویی ال جی : در ابتدا تراز بودن دستگاه را چک کنید ، ممکن است خرابی بلبرینگ ، کاسه نمد لباسشویی ، خرابی شفت و .. دلیل آن باشد که باید توسط تعمیرکار لباسشویی الجی ، عیب یابی و تعمیر شود .
 4. 4- آب وارد لباسشویی الجی نمی شود : ورودی آب و شلنگ را چک کنید . پایین بودن فشار آب نیز می تواند دلیل آن باشد . در غیر این صورت خرابی شیر برقی یا برد ممکن است موجب آن شده باشد .
 5. 5- لباس ها خشک نمی شود : برنامه لباسشویی را با دقت انتخاب کنید . عدم تخلیه آب نیز می تواند منجر به آن شود .

 

 

تعمیرات لوازم خانگی مشهد

 

 

 1. 6- دیگ ماشین لباسشویی ال جی نمی چرخد : این مشکل ممکن است به دلیل خرابی موتور یا برد الکترونیکی باشد . جهت عیب یابی لباسشویی ال جی با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید .
 2. 7- لباسشویی ال جی نشتی آب دارد : خراب شدن لاستیک دور لباسشویی ، شکستگی دیگ و یا پارگی خرطومی می تواند باعث نشتی آب شود . جهت جلوگیری از آسیب بیشتر و بروز اتصالی با مرکز تعمیرات لوازم خانگی الجی در مشهد تماس بگیرید .
 3. 8- لباسشویی الجی لرزش دارد : مهم ترین دلیل این اتفاق ، تراز نبودن لباسشویی است . خرابی کمک فنر و پایه ها نیز می تواند باعث آن باشد . در اولین مرحله برای تراز کردن دستگاه اقدام کنید .
 4. 9- درب ماشین لباسشویی الجی باز نمی شود : شکستگی دستگیره ، خرابی میکروسوئیچ و برد الکترونیکی می تواند باعث بروز باز نشدن درب ماشین لباسشویی ال جی شود .
 5. 10- آب داخل لباسشویی بسیار داغ است : برنامه انتخابی را مجدد چک کنید . دقت داشته باشید که شیر آب گرم و سرد اشتباهی نصب نشده باشد . و در نهایت برای تعمیر المنت یا سنسور دمایی با آسایش خدمات مرکز تعمیرات مجاز لوازم خانگی الجی در مشهد تماس بگیرید .

دقت داشته باشید که با اطلاع از نکات نگهداری ماشین لباسشویی می توانید جلوی بروز بسیاری از مشکلات را بگیرید . اما اگر با مشکلی در کارکرد ماشین لباسشویی روبرو شدید جهت عیب یابی لباسشویی ال جی در مشهد با آسایش خدمات ارتباط بگیرید .

 

رفع خطا و ارور های ماشین لباسشویی الجی

در ماشین لباسشویی های جدید الجی از به روز ترین تکنولوژی استفاده است که در صورت بروز مشکل با یک کد ، منشا خطا را نشان می دهد . اطلاع از کد ارور و خطا می تواند در عیب یابی لباسشویی ال جی به شما کمک کند .

 • ☑️ IE : ورودی اب دچار مشکل است
 • ☑️ UE :مشکل در گنجایش لباسشویی
 • ☑️  FE : پر شدت بیش از حد لباسشویی
 • ☑️ OE : آب تخلیه نمی شود
 • ☑️ DE : یاز بودن درب لباسشویی ال جی
 • ☑️ TE : خطا در سنسور دما
 • ☑️ LE : خطا در موتور محرک
 • ☑️ EE : مشکل در برد الکترونیکی
 • ☑️  PF : خرابی برق

برای رفع خطا و عیب یابی لباسشویی ال جی باید به مرکز تعمیرات مجاز الجی در مشهد مراجعه کنید . همان طور که ملاحظه می کنید در برخی موارد مثل تعمیر برد یا سنسور نیاز به تعمیرکار متخصص در تعمیرات لوازم خانگی می باشد .

آسایش خدمات ؛ مرکز تعمیرات لوازم خانگی در مشهد می تواند در مشاوره و عیب یابی لباسشویی ال جی کنار شما باشد .

پیشنهاد می شود بخوانید : لیست مشکلات و عیب یابی لباسشویی بوش

 

تعمیرات لوازم خانگی الجی در مشهد

 

 

تشخیص و عیب یابی لباسشویی ال جی در مشهد

تنها تکنسین های دوره دیده می توانند که از پس تعمیرات تخصصی لباسشویی الجی برآیند . تعمیرکاران مجاز لباسشویی قادر به عیب یابی لباسشویی ال جی می باشند و در سریع ترین زمان با تکیه بر دانش و تجربه ، خطا و مشکل را پیدا و در جهت تعمیر آن اقدام می کنند .

دقت داشته باشید که برای تعمیر ماشین لباسشویی الجی در مشهد حتما به نمایندگی مجاز مراجعه کنید . تا از بروز مشکلات جدی تر و هزینه بیشتر جلوگیری شود .

 

آسایش خدمات ؛ مرکز تعمیر و عیب یابی لباسشویی ال جی در مشهد

خوشبختانه شهر مشهد دارای نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی الجی است که برای عیب یابی لباسشویی ال جی می توانید با مراجعه به این مراکز از دریافت بهترین خدمات استفاده کنید .

آسایش خدمات ، مرکز تعمیرات و عیب یابی لباسشویی ال جی در مشهد با اعزام تعمیرکار متخصص به محل ، متعهد به تعمیر و کسب رضایت شماست . کافی است با اسایش خدمات تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیر را پر و ارسال کنید .

 تماس با آسایش برای تعمیر لباسشویی  📞

 

آسایش خدمات تجربه ای جدید در تعمیر لوازم خانگی در مشهد

 


سوالات متداول

 

عیب یابی لباسشویی ال جی چگونه انجام می شود ؟

بعضی از مشکلات لباسشویی الجی با ریست کردن یا توسط خود شما قابل حل است اما  در بیشتر موارد برای عیب یابی لباسشویی ال جی به تعمیرکار مجاز نیاز است .

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی الجی چیست ؟

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی الجی
 2. تخلیه نشدن آب در لباسشویی الجی
 3. صدای غیر طبیعی در لباسشویی ال جی
 4. آب وارد لباسشویی الجی نمی شود
 5. لباس ها خشک نمی شود
 6. و ...

مرکز تعمیر و عیب یابی لباسشویی ال جی در مشهد کجاست ؟

آسایش خدمات ، مرکز تعمیرات و عیب یابی لباسشویی ال جی در مشهد با اعزام تعمیرکار متخصص به محل ، متعهد به تعمیر و کسب رضایت شماست . کافی است با اسایش خدمات تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیر را پر و ارسال کنید .
5/5 - (1 امتیاز)

درخواست سرویس و تعمیر از آسایش


  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *