لوگو آسایش خدمات

آسایش خدمات

تعمیر و سرویس لوازم خانگی

آدرس دفتر ما

مشهد، امام خمینی 60

عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در مشهد

عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در مشهد
63
5 فوریه 2024
مدیر سایت

تعمیر و عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ

استفاده از یخچال فریزر تنها به منزل و استفاده خانواده محدود نمی شود . در بسیاری از مکان ها از جمله محل کار ، ورزشگاه ، فروشگاه و مکان های تفریحی استفاده از یخچال رایج است و نبود آن می تواند مشکلاتی را با خود به همراه داشته باشد .

ساید بای ساید نیز یکی از انواع یخچال است که طراحی جدید و امکانات بالای آن ، موجب شده است که در سال های اخیر با استقبال زیادی برای خرید ساید بای ساید را شاهد باشیم.

یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، یکی از انواع یخچال با برند معتبر سامسونگ است که از کیفیت بالا و امکانات زیادی همراه است . اگر چه در تولید و ساخت ساید بای ساید سامسونگ بالاترین و بهترین تکنولوژی استفاده شده است اما ، ممکن است در طول عمر خود به دلایل مختلف دچار نقص شود و شما را مجبور کند تا به مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در مشهد مراجعه کنید .

آسایش خدمات مرکز تعمیر لوازم خانگی در مشهد سعی دارد شما را با مشکلات و چگونگی عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ آشنا کند .با آسایش خدمات همراه باشید :

 تماس با آسایش خدمات  📞

 

 

عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در مشهد با آسایش خدمات

 

عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ چگونه انجام می شود ؟

یخچال وسیله ای پر کاربرد است که در هر خانه و مکانی یافت می شود . یخچال ساید بای ساید جر جدیدترین لوازم برقی خانگی است و تعمیر آن نیاز به تخصص و دانش کافی دارد . پس در صورت نیاز به تعمیر یخچال ساید بای ساید در مشهد ، باید با نمایندگی مجاز برند مربوطه تماس بگیرید .

اگر چه برند سامسونگ ، مارکی معتبر و محصولات آن با کیفیت است اما عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ باید توسط تعمیرکار متخصص لوازم خانگی انجام شود . از سپردن ساید بای ساید سامسونگ به افراد غیر حرفه ای جدآ خودداری کنید . این امر می تواند هزینه بیشتر و  مشکلات بزرگ تری به همراه داشته باشد .

 

 تماس با آسایش خدمات  📞

 

مشکلات رایج در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

در صورت بروز خطا و ایجاد مشکل در یخچال ساید بای ساید سامسونگ باید به مرکز تعمیرات مجاز جهت عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ مراجعه کنید . مشکلات رایجی که می تواند برای ساید شما اتفاق بیوفتد یکی از موارد زیر است :

 1. 1- خنک نبودن یخچال ساید بای ساید سامسونگ : اگر ساید بای ساید شما مواد غذایی را خنک نمی کند این می تواند دلایا مختلفی از جمله خرابی کمپرسور ، خرابی فن ، خرابی سنسور یا مواردی از این قبیل باشد . دلایل خنک نکردن یخچال ساید بای ساید را بررسی کنید و در صورت نیاز با آسایش خدمات ، نمایندگی تعمیر یاید بای ساید سامسونگ در مشهد تماس بگیرید .
 2. 2- صدای غیر طبیعی ساید بای ساید سامسونگ : تراز نبودن ساید می تواند موجب بروز صدای ناهنجار در یخچال شود . ابتدا آن را بررسی کنید و در غیر این صورت به تعمیرات مجاز برای بررسی خرابی فن یا خرابی کمپرسور ساید بای ساید سامسونگ مراجعه کنید .
 3. 3- ساید بای ساید سامسونگ یکسره کار می کند : اگر ترموتات یا سنسور ها دچار مشکل شود و یا نشت گار یخچال می تواند دلیل آن شود که ساید سامسونگ به صورت اتومات کار نمی کند و یکسره می شود . در این صورت به تعمیرکار مجاز نمایندگی سامسونگ مراجعه کنید .
 4. 4- خراب شدن لاستیک دور درب ساید سامسونگ : این مشکل می تواند موجب هدر رفتن سرما ، فشار بر موتور دستگاه و کاهش طول عمر کمپرسور شود . جهت تعویض آن با مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تماس بگیرید .
 5. 5- ساید بای ساید سامسونگ روشن نمی شود : در ابتدا دو شاخه و ورودی برق را بررسی کنید . اگر مشکل حل نشد برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ با نمایندگی مجاز تماس بگیرید .

پیشنهاد می شود بخوانید : مهم ترین علت برق داشتن بدنه یخچال فریزر

عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در مشهد با آسایش خدمات

 

 1. 6- موتور ساید یای ساید کار نمی کند : تعمیر موتور فقط کار تعمیرکار متخصص لوازم خانگی است . از سپردنن آن به افراد عادی و بدون تجربه خودداری کنید .
 2. 7- صفحه نمایشگر کار نمی کند : ایجاد ضربه یا اتصالی در نمایشگر ساید بای ساید سامسونگ می تواند موجب خرابی آن شود . جهت تعویض یا تعمیر آن با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در مشهد تماس بگیرید .
 3. 8- خرابی برد الکترونیکی ساید بای ساید سامسونگ : برد یخچال در واقع مغز دستگاه است که تمام فرمان ها را برای عملکرد درست صادر می کند . تعمیر و تعویض برد ، فقط از عهده تعمیرکار متخصص لوازم خانگی و آشنا به تعمیرات برد ساید بر می آید .
 4. 9- آبریز یا یخ ساز کار ساید سامسونگ نمی کند : خرابی شیر ورودی آب ، شلنگ ، شیر برقی ، پدال دیسپنسر و رله می تواند دلیل از کار افتادن یخ ساز باشد . برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ و تعمیر یخساز به تمایندگی مجاز مراجعه کنید .
 5. 10 -نشت آب از ساید بای ساید سامسونگ : در اولین اقدام شیر آب را ببندید تا ساید دچار پوسیدگی و اتصال نشود . پس پیدا کردن محل نشتی می توانید برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ اقدام کنید . معمولا به دلیل خرابی شلنگ یا فیلتر آب نشتی اتفاق می افتد .

با اطلاع از روش نگهداری یخچال فریزر و ساید بای ساید بسیاری از مشکلات احتمالی قابل پیشگیری است . اما در صورت بروز خطا در عملکرد ساید بای ساید سامسونگ با نمایندگی مجاز آسایش خدمات تماس بگیرید .

 

 تماس با آسایش خدمات  📞

 

 

رفع خطا و ارور های یخچال ساید بای ساید سامسونگ

همان طور که ملاحظه کردید در بیشتر موارد برای رفع خطا و عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ به تعمیرکار مجاز نمایندگی سامسونگ نیاز است . برای ساکنین شهر مشهد آسایش خدمات ، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در مشهد می تواند شما را تا کسب رضایت نهایی و تعمیر ساید بای ساید سامسونگ همراهی کند .

 

عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در مشهد با آسایش خدمات

در ساید بای ساید های جدید سامسونگ در صورت بروز خطا ، کد و ارور مربوطه روی نمایشگر ظاهر می شود . برخی از رایج ترین ارور ها برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ به شرح زیر است :

 • ☑️ E1 : قطع شدن برق یا سنسور فریزر
 • ☑️ E2 : آسیب و خطا در سنسور فریزر
 • ☑️ E4 : اشکال در یخ زدایی
 • ☑️ E5 : قطع شدن برق یا خرابی سنسور فریزر
 • ☑️ E6 : خرابی سنسور محیط
 • ☑️ E8 : خرابی سنسور یخ ساز
 • ☑️ E21 : مشکل در فن یخچال
 • ☑️ E22 : خطا در فن فریزر
 • ☑️ E23 : وجود مشکل در فن خنک کننده
 • ☑️ E24  : خرابی یخ زدای یخچال
 • ☑️ E25 : خرابی یخ زدایی فریزر
 • ☑️ E26 : اشکال در یخ سازی
 • ☑️ E39 : خرابی سنسور یخ ساز
 • ☑️ E83 : قطعی برق
 • ☑️ E85 , E86 خرابی اینورتر یا قطع شدن برق

برای تشخیص خطا و عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در مشهد با آسایش خدمات مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در مشهد تماس بگیرید .

 

 تماس با آسایش خدمات  📞

 

تشخیص و عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در مشهد

یخچال ساید بای ساید سامسونگ مانند سایر برند های دیگر یخچال ، از  برد های کوچک الکترونیکی ساخته شده است .  گاهی یک نوسان برق کوچک می تواند به برد دستگاه صدمه ایجاد کند و عملکرد یخچال با مشکل روبرو شود . نکته این جاست که به دلیل استفاده از تکنولوژی بروز در ساخت ساید بای ساید ، تشخیص علت خطا و عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ کار هر کسی نیست .

تعمیرکار متخصص و تکنسین های مجاز پس از گذراندن دوره های تخصصی ، قادر به تشخیص و رفع خطا خواهند بود . این تعمیرکاران از سمت نمایندگی مجاز سامسونگ به محل اعزام می شود و پس از بررسی دقیق و اعلام هزینه تعمیر لوازم خانگی در مشهد ، جهت تعمیر آن اقدامات لازم را انجام می دهند .

 

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در مشهد با اسایش خدمات

 

آسایش خدمات ؛ مرکز تعمیر و عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در مشهد

اگر ساکن شهر مشهد هستید ، مراجعه به نمایندگی مجاز سامسونگ سخت نیست . آسایش خدمات ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی در مشهد با داشتن مجوز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ ، در کوتاه ترین فرصت بهترین تعمیرکار را به محل اعزام می کند.

 تماس با آسایش خدمات  📞

کافی است با آسایش خدمات تماس بگیرید و یا فرم مربوط به درخواست تعمیرات را پر کنید .


سوالات متداول

مشکلات رایج در یخچال ساید بای ساید سامسونگ چیست ؟

 1. خنک نبودن یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 2. صدای غیر طبیعی ساید بای ساید سامسونگ
 3. ساید بای ساید سامسونگ یکسره کار می کند
 4. خراب شدن لاستیک دور درب ساید سامسونگ
 5. ساید بای ساید سامسونگ روشن نمی شود
 6. و...

تشخیص و عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ چگونه انجام می شود ؟

تعمیرکار متخصص و تکنسین های مجاز پس از گذراندن دوره های تخصصی ، قادر به تشخیص و رفع خطا خواهند بود . این تعمیرکاران از سمت نمایندگی مجاز سامسونگ به محل اعزام می شود و پس از بررسی دقیق و اعلام هزینه تعمیر لوازم خانگی در مشهد ، جهت تعمیر آن اقدامات لازم را انجام می دهند .

مرکز تعمیر و عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در مشهد کجاست ؟

اگر ساکن شهر مشهد هستید ، مراجعه به نمایندگی مجاز سامسونگ سخت نیست . آسایش خدمات ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی در مشهد با داشتن مجوز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ ، در کوتاه ترین فرصت بهترین تعمیرکار را به محل اعزام می کند.
5/5 - (1 امتیاز)

درخواست سرویس و تعمیر از آسایش


  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *