لوگو آسایش خدمات

آسایش خدمات

تعمیر و سرویس لوازم خانگی

آدرس دفتر ما

مشهد، امام خمینی 60

تعمیر یخچال فریزر در مشهد

تعمیر یخچال فریزر در مشهد
108
10 دسامبر 2023
مدیر سایت

تعمیر یخچال فریزر در مشهد

یخچال فریزر یکی از لوازم خانگی اساسی در آشپزخانه است که شما باید در نگهداری آن نکات مهمی را رعایت کنید تا بدین صورت یخچال شما عمرطولانی تری داشته و با مشکلات متعددی مواجه نشوید.

نمایندگی ها و سایت‌های مختلفی امروزه تلاش می‌‌کنند تا با ارائه خدمات با‌کیفیت رضایت مشتریان خود را کسب کنند. یکی ازاین نمایندگی های مجرب آسایش خدمات است که انواع یخچال را با برند‌های مختلف به صورت کامل و تخصصی تعمیرمی‌‌کنند. شما می‌‌توانید به منظور تعمیر یخچال فریزر در مشهد ،  از کارشناسان خبره وحرفه‌‌ای این نمایندگی راهنمایی لازم را دریافت کنید.

 تماس با آسایش خدمات  📞

نکات نگهداری از یخچال فریزر

درادامه لازم می دانیم چند نکات مهم را ذکرکنیم که با رعایت این موارد دیگرنیاز به تعمیریخچال فریزر در مشهد نباشد.

 • ◀️قبل از اینکه یخچال را استفاده کنید بهتر است آن را درمحل مناسب قرار داده و ازهرگونه جابه جایی بی جا خودداری کنید
 • ◀️چنانچه قصد دارید مکان یخچال را تغییردهید توصیه می کنیم ابتدا دوشاخه یخچال را ازپریز برق جدا کنید
 • ◀️یخچال فریزررا درمعرض گرماونورمستقیم آفتاب قرار ندهید. بهتراست یخچال را درمکانی خشک و خنک قراردهید.
 • ◀️از خم کردن و کشیدن کابل برق یخچال خورداری کنید زیرا باعث اتفاقاتی از جمله آتش سوزی و برق گرفتگی می‌‌شود.

 

تعمیر یخچال فریزر 

مشکلات رایج خرابی یخچال فریزر

مشکلاتی که باعث می‌‌شود شما به تعمیر یخچال فریزر در مشهد بپردازید، بسیار زیاد است که با آشنایی و آگاهی ازاین مشکلات می‌‌توانید درکوتاه‌ترین زمان ایرادات را رفع کنید ومانع بسیاری از مشکلات شوید. در این قسمت ما به چند مورد از مشکلات رایج اشاره خواهیم داشت.

 • ✅موتوریخچال بیش ازحد داغ می شود

یکی ازمشکلات رایج، داغ شدن بیش از حد موتور یخچال است که این مشکل به دلیل اختلال در بخش کمپرسور، وارد کردن فشار زیاد روی این قطعه به وجود می آید. اگرشما تنظیمات درست روی قطعه ترموستات را انجام ندهید با این مشکل مواجه می‌‌شوید.

 • ✅نشت آب

وقتی شما با نشتی آب در یخچال فریزر مواجه می‌‌شوید باید به این امر پی ببرید که ممکن است لوله‌‌های اتصالی سوراخ شده و یا لوله‌‌های تخلیه دچار انسداد شده است. همچنین شکستگی سینی مخصوص تخلیه آب می‌‌تواند یکی ازدلایل نشت آب باشد.

 • ✅ایجاد بوی بد در یخچال فریزر

یکی ازمشکلاتی که بیشتر افراد با آن مواجه می شوند، ایجاد بوی بد درداخل یخچال فریزر است. این اتفاق زمانی می‌افتد که شما مواد غذایی را درون ظروف بدون درب قرارمی دهید. ازبوگیر برای رفع این مشکل استفاده نمی کنید.

 

 

تعمیر یخچال فریزر

 

تعرفه و قیمت  تعمیر یخچال فریزر در مشهد 

هنگامی که یخچال فریزر شما دچار خرابی شده است باید اطلاعات لازم از هزینه‌‌های تعمیر را بدانید که این امر از اهمیت بالایی برخورداراست. همچنین عامل متعددی روی قیمت‌‌ها تعمیر یخچال ها تاثیرگذار است. یکی ازعامل تاثیرگذار روی هزینه تعمیر یخچال فریزر درمشهد نوع وبرند یخچال است. امروزه یخچال‌‌ها درمدل‌‌های ساده و ساید بای ساید می‌‌باشند. نوع مشکل و مدت زمانی که برای تعمیر در نظر گرفته شده، نوع قطعه آسیب دیده و حتی استفاده از قطعات اصل و بی‌کیفیت می‌‌توانند هزینه تعمیر این محصول را کاهش و یا افزایش دهند.برای تعیین هزینه تعمیرات یخچال فریزر به بهترین تعمیرکار لوازم خانگی در مشهد مراجعه کنید .

 

نرخ هزینه تعمیر یخچال فریزر در مشهد

نوع خرابی و قطعه مورد نظرحداقل(تومان)حداکثر(تومان)
نصب300000
تعویض فن یخچال400000
تعویض ترموستات200000500000
سنسور ها و المنت ها5000001000000
آبسرد کن و یخساز یخچال300000700000
تعمیر برد1000000
تعویض موتور یخچال15000003000000
جهت تعیین هزینه دقیق تعمیر لوازم خانگی در مشهد با آسایش خدمات تماس بگیرید .
05138597776

 

مزیت تعمیر یخچال فریزر در منزل

اگر شما یخچال فریزر را در منزل تعمیر کنید قطعاً مزایایی را کسب می‌‌کنید که همین امور به تنهایی می‌‌توانند شما را متقاعد کنند تا تعمیر را در محل انجام دهید.

 • ☑️امروزه به دلیل افزایش چشمگیر قیمت‌‌ها در بازار با این مشکل مواجه می‌‌شوید که اگر یخچال فریزر را به تعمیرگاه‌‌ها ببرید قطعاً باید هزینه زیادی را برای آن صرف کنید. از این روبهتر است شما در منزل تعمیر یخچال انجام دهید تا بدین صورت کمتر برای تعمیر یخچال هزینه کنید.
 • ☑️یکی دیگراز مزیت های تعمیریخچال درمنزل صرفه‌جویی در زمان است. این مسئله بسیار اهمیت دارد چون دیگر نیاز نیست که شما برای رفتن به سر کار مرخصی بگیرید و یا مدتی را در ترافیک بمانید
 • ☑️اگر شما یخچال فریزر را در منزل تعمیر کنید دیگر نیاز به جابه جایی وهزینه حمل ونقل نیست. ازخطرات احتمالی که ممکن است برای یخچال به وجود آید جلوگیری می کنید.

 

تعمیر یخچال فریزر

 

 

مرکز تعمیرات انواع برند یخچال فریزر در مشهد

با توجه به برند های مختلفیکه در بازار به فروش می رسد ، بهترین نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ، تعمیرگاهی است که بتواند انواع برند یخچال فریزر با تکنولوژی های مختلف را تعمیر کند . آسایش خدمات یکی از بهترین نمایندگی های مجار تعمیر یخچال فریزر در مشهد است که توانایی تعمیر انواع یخچال فریزر از برند های زیر را برای همشهریان خود در اسرع وقت و به کمک تکنسین های حرفه ای ، فراهم کرده است .

 

⬅️ تعمیر یخچال فریز ال جی در مشهد 

⬅️ تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در مشهد 

⬅️ تعمیر یخچال فریزر دوو در مشهد 

تلفن تعمیرکار مجاز یخچال فریزر در مشهد

آسایش خدمات یکی از نمایندگی‌های مجاز تعمیر یخچال فریزر در شهر مشهد است که انواع برند‌های یخچال را تعمیر می‌‌کند. آسایش خدمات توانسته تجربیات و تعهد خود را به مشتریان خود عرضه کند. از خدمات این نمایندگی می‌توان به این موارد اشاره کرد: شما می‌‌توانید با هزینه مناسب مشکلات یخچال خود را برطرف کنید، تعمیر یخچال شما با سرعت و دقت بالا انجام می‌شود، دارای تکنسین‌های مجرب و خبره بوده واژ افراد خبره برای تعمیر استفاده می‌کند.

برای تعمیر یخچال فریزر در مشهد ، از قطعات با‌کیفیت و اصل استفاده می‌کند. مهم‌ترین خدماتی که موجب رضایت مشتریان شده ضمانت کیفیت است که شما بعد از تعمیر می‌توانید از گارانتی آسایش خدمات استفاده کنید. برای ارتباط با نمایندگی آسایش خدمات می توانید با این شماره 05138597776 تماس بگیرید واژ خدمات آن بهرمندشوید.

آسایش خدمات ؛بهترین نمایندگی سرویس و تعمیر یخچال فریزر در مشهد

شما برای رفع خرابی یخچال خود باید به سراغ نمایندگی سرویس و تعمیر یخچال فریزر در مشهد مراجعه کنید و از کارشناسان و تعمیرکاران حرفه‌‌ای این نمایندگان بهره بگیرید. یخچال فریزر یکی از لوازم‌خانگی پرکاربرد و درعین‌حال پیچیده است که باید توسط افراد حرفه‌‌ای تعمیر شود. ازاین‌رو افرادی در نمایندگی شهر مشهد باسابقه زیاد در این حوزه فعالیت می‌‌کنند و رضایت مشتریان را به خود جلب کرده‌اند.

تعمیر یخچال فریزر

نمایندگانی که به تعمیر یخچال فریزر در مشهد می‌‌پردازند خصوصیاتی را به خود اختصاص داده‌‌اند که در اینجا ما قصد داریم به چند مورد از این موارد بپردازیم.

 1. 1- تعمیرکاران کاملاً حرفه‌‌ای و آموزش‌دیده هستند و ازاین‌رو شما در هنگام جابه‌جایی یخچال نباید نگران باشید؛ زیرا آن‌ها بدون هیچ‌گونه مشکل و آسیبی یخچال را جابه‌جا می‌‌کنند
 2. 2- این افراد آموزش‌های تخصصی دیده‌‌اند و دارای مدارک معتبر در این زمینه هستند و می‌‌توانند تمام مشکلات جزئی و کلی یخچال فریزر را شناسایی و در کمترین زمان ممکن به تعمیر آن بپردازند.

یکی ازنمایندگی هایی که به تعمیر یخچال فریزر در مشهد می‌‌پردازد، آسایش خدمات است. این نمایندگی توانسته تخصص لازم را به مشتریان خود ارائه دهد که این امر به دلیل داشتن تجربه و حرفه بالا است.

 تماس با آسایش خدمات  📞

کلام آخر

یخچال فریزر‌های جدید امروزه دارای سیستم‌‌های پیچیده و پیشرفته‌‌ای هستند که گاهی اوقات با مشکلاتی مواجه می‌‌شوند. شما برای رفع این خرابی‌‌ها باید به تعمیر آن‌ها بپردازید تا مشکل بزرگ ترنشود.

لوازم‌‌های برقی در صورت بروز هرگونه نقض نیاز به تعمیر دارند که شما باید به مراکز تخصصی مراجعه کنید و از توانایی و حرفه‌ آن‌ها بهره ببرید. تعمیر یخچال فریزر در مشهد کار آسانی نیست بنابراین بهتراست در صورت وجود مشکل به نمایندگی‌هایی تعمیر یخچال مراجعه کرده و مشکل یخچال خود را سریعاً رفع کنید تا مشکل بیشتری ایجاد نشود.


سوالات متداول 

مشکلات رایج خرابی یخچال فریزر چیست ؟

 • موتوریخچال بیش ازحد داغ می شود
 • نشت آب
 • ایجاد بوی بد در یخچال فریزر
 

هزینه تعمیر یخچال فریزر چقدر است ؟

هنگامی که یخچال فریزر شما دچار خرابی شده است باید اطلاعات لازم از هزینه‌‌های تعمیر را بدانید که این امر از اهمیت بالایی برخورداراست. همچنین عامل متعددی روی قیمت‌‌ها تعمیر یخچال ها تاثیرگذار است. یکی ازعامل تاثیرگذار روی هزینه تعمیر یخچال فریزر درمشهد نوع وبرند یخچال است. امروزه یخچال‌‌ها درمدل‌‌های ساده و ساید بای ساید می‌‌باشند. نوع مشکل و مدت زمانی که برای تعمیر در نظر گرفته شده، نوع قطعه آسیب دیده و حتی استفاده از قطعات اصل و بی‌کیفیت می‌‌توانند هزینه تعمیر این محصول را کاهش و یا افزایش دهند.

بهترین نمایندگی سرویس و تعمیر یخچال فریزر در مشهد چه نام دارد ؟

شما برای رفع خرابی یخچال خود باید به سراغ نمایندگی سرویس و تعمیر یخچال فریزر در مشهد مراجعه کنید و از کارشناسان و تعمیرکاران حرفه‌‌ای این نمایندگان بهره بگیرید. یخچال فریزر یکی از لوازم‌خانگی پرکاربرد و درعین‌حال پیچیده است که باید توسط افراد حرفه‌‌ای تعمیر شود. ازاین‌رو افرادی در نمایندگی شهر مشهد باسابقه زیاد در این حوزه فعالیت می‌‌کنند و رضایت مشتریان را به خود جلب کرده‌اند. یکی ازنمایندگی هایی که به تعمیر یخچال فریزر در مشهد می‌‌پردازد، آسایش خدمات است. این نمایندگی توانسته تخصص لازم را به مشتریان خود ارائه دهد که این امر به دلیل داشتن تجربه و حرفه بالا است.
4.7/5 - (3 امتیاز)

درخواست سرویس و تعمیر از آسایش


  9 پاسخ به “تعمیر یخچال فریزر در مشهد”

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *