لوگو آسایش خدمات

آسایش خدمات

تعمیر و سرویس لوازم خانگی

آدرس دفتر ما

مشهد، امام خمینی 60

عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد

عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد
51
12 فوریه 2024
مدیر سایت

تعمیر و عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو

یخچال ها یکی از مهم ترین لوازم برقی هر خانه و مکانی است که نیاز به بودن آن لازم و ضروری است . تفاوت آن با سایر لوازم برقی در همین است که استفاده از یخچال تنها به خانه محدود نمی شود .

خرید یخچال های ساید بای ساید در سال های اخیر از استقبال زیادی برخوردار بوده است . استفاده از طراحی زیبا ، امکانات و کاربرد بیشتر ، داشتن فضای مفید از جمله دلایل آن است .

ساید بای ساید های دوو یکی از برند های خوب در بازار است که با داشتن کیفیت بالا و امکانات زیاد ، خریداران بسیاری دارد .

اهمیت استفاده از یخچال و تعمیر آن در صورت خرابی بسیار بالاست چرا که می تواند باعث اختلال در روند زندگی و کار باشد . ساید بای ساید های دوو اگر چه از بهترین قطعات و تکنولوژی روز دنیا در ساخت آن استفاده شده است اما مانند هر وسیله برقی دیگری امکان به دلایل مختلف ممکن است دچار خرابی شود .

 

عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد با اسایش خدمات

 

آگاهی از دلایل خرابی و عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو می تواند به شما در رفع آن کمک کند . آسایش خدمات ؛ مرکز تعمیر لوازم خانگی در مشهد ، به شما اطلاعات بیشتری می دهد . اگرچه در بسیاری از موارد به تعمیرکار مجاز دوو نیاز دارید و  به منظور تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد می توانید به آسایش خدمات اعتماد کنید .

 تماس با آسایش خدمات  📞

 

عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو چگونه انجام می شود ؟

یخچال از هر مدل و برندی که باشد جز وسایل پر کاربرد و پر مصرف در خانه است که همه اعضای خانه از آن بارها و بارها استفاده می کنند . عیب یابی یخچال ساید بای ساید ، به دلیل استفاده از تکنولوژی جدید کار هر کسی نیست و باید به نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید در مشهد مراجعه کرد .

عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو نیز از این قاعده مستثنی نیست و باید توسط تکنسین متخصص و دوره دیده تشخیص و رفع شود . تعمیرکار حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی با آشنایی به قطعات ، کارکرد و نحوه تعمیر آن در کوتاه ترین زمان ، عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو را انجام داده و نحوه رفع آن را  اعلام می کنند .

 

 

عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد

 

برای ساکنین مشهد ، تعمیر و عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو توسط کارشناسان و تکنسین مجاز نمایندگی دوو انجام می شود .

 تماس با آسایش خدمات  📞

 

مشکلات رایج در یخچال ساید بای ساید دوو

گاهی مشکلاتی که برای ساید بای ساید دوو اتفاق می افتد جدی و بزرگ نیست و می توان به راحتی آن را حل کرد . اطلاع از مشکلات رایج در ساید بای ساید دوو می تواند در این زمینه راهگشا باشد .

و البته در بسیاری از موارد برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو باید به نمایندگی تعمیر دوو مراجعه کنید . با خواندن ادامه مطلب ، بیشتر در این باره اطلاعات کسب می کنید :

 1. 1- یخچال ساید بای ساید دوو به اندازه کافی خنک نمی کند : در ابتدا به درجه دمای یخچال دقت کنید که روی دمای مناسب تنظیم شده باشد . به محل قرار گرفتن یخچال دقت کنید که در مقابل نور آفتاب یا در کنار وسایل گرمایشی نباشد . فاصله ساید را با دیوار رعایت کنید تا جریان هوا به گردش درآید . در غیر این صورت ، نشت گار ، خرابی کپرسور ، خرابی فن ساید بای ساید ، مشکل در سنسور نیز می تواند دلیل خنک نکردن یخچال ساید بای ساید باشد . و برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو باید با نمایندگی تعمیر دوو تماس بگیرید .
 2. 2- یخچال ساید بای ساید دوو صدای غیر طبیعی دارد : در اولین اقدام ،تراز بودن ساید دوو را چک کنید . خرابی فن یا کمپرسور نیز می تواند موجب صدای ناهنجار شود . در این صورت با تعمیر مجاز دوو جهت تعمیر تماس بگیرید .
 3. 3- یخچال ساید دوو یکسره کار می کند : اتومات نبودن دستگاه منجر ه یکسره کار کردن یخچال ساید بای ساید دوو می شود ، جهت جلوگیری از مشکلات بیشتر با نمایندگی تعمیر دوو در مشهد تماس بگیرید .
 4. 4- درب ساید بای ساید دوو بسته نمی شود : فضای داخل ساید را با دقت نگاه کنید ، گیر کردن وسایل داخل یخچال یا بزرگ بودن آن نسبت به فضای داخی ساید می تواند این مشکل را ایجاد کند . ممکن است خراب شدن لاستیک دور درب ساید بای ساید دوو باعث آن باشد که در این صورت برای تعمیر آن باید به مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو مراجعه کنید .
 5. 5- یخچال ساید بای ساید دوو روشن نمی شود : پریز برق و دوشاخه را چک کنید ، در صورت سالم بودن ، جهت عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو با مرکز نمایندگی تعمیر دوو تماس بگیرید .

 

تعمیرات لوازم خانگی دوو در مشهد

 

 

 1. 6- برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید کار نمی کند : برد یخچال مغز یخچال نامیده می شود . در صورتی خرابی برد  هیچ فرمانی به سایر قطعات وارد نمی شود و عملا ساید بای ساید دوو از کار می افتد . تعمیر یخچال ساید دوو در این مرحله فقط توسط نمایندگی مجاز دوو باید صورت بگیرد .
 2. 7- فریزر ساید بای ساید دوو برفک می زند : خربی در المنت ، ترمودیسک ، سنسور ، تایمر و یا برد می تواند عامل آن باشد . برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو باید با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید .
 3. 8- صفحه نمایشگر ساید دوو کار نمی کند : رطوبت یا ایجاد ضربه به نمایشگر می تواند عامل خرابی آن باشد به منظور تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد با اسایش خدمات تماس بگیرید .
 4. 9- یخچال ساید بای ساید دوو بوی بد می دهد : علت بوی بد یخچال و ساید بای ساید می تواند دلایل زیادی باشد با خواندن مقاله مربوطه می توانید آن را رفع کنید .
 5. 10 -یخچال ساید بای ساید دوو نشتی آب دارد : ورودی شیر اب و شلنگ را چک کنید . نشتی آب می تواند باعث پوسیدگی و اتصال شود . در صورت لازم جهت عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو و جلوگیری از مشکلا بیشتر با آسایش خدمات تماس بگیرید .
 6. 11 -آبریز یا یخ ساز ساید دوو کار نمی کند : خرابی شیر برقی ، رله ، شلنگ و شیر ورودی آب و یا پدال دیسپنسر می تواند عامل آن باشد برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد و تعمیر آن به نمایندگی تعمیر ساید دوو در مشهد مراجعه کنید .
 7. 12 – موتور ساید بای ساید دوو کار نمی کند : در صورتی که موتور یخچال ساید کار نمی کند عملا ساید دوو از کار می افتد برای تعمیر و عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد با آسایش خدمات در تماس باشید :

 

عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در مشهد با آسایش خدمات

 

این 12 مورد از مشکلات رایج در ساید های دوو است که همانطور که ملاحظه کردید می تواند در عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو به شما کند . توصیه می شود جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو حتما به نمایندگی مجاز تعمیرات دوو در مشهد مراجعه کنید .

اطلاع از نکات نگهداری یخچال و ساید بای ساید می تواند در جلوگیری از بروز بسیاری از مشکلات موثر باشد .

 

 

 

کد خطا و ارور یخچال ساید بای ساید دوو

وجود نمایشگر در ساید بای ساید دوو می تواند به شما در عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو کمک کند . به طور معمول مشکل یا خطا پیش آمده توسط یک کد روی نمایشگر ساید دوو نمایش داده می شود که اطلاع از معنی آن می تواند در خطایابی و رفع خرابی کمک بزرگی باشد .

ارور و کد خطا در یخچال ساید بای ساید دوو شامل موارد زیر است :

 • ✅ F1  و F2 : وجو مشکل در سنسور
 • ✅ F3 و d2 و  d3 :  در واقع هشدار است و در حالت خارج شدن دیفراست دستی اتفاق می افتد
 • ✅ F4 : مشکل در دیسپنسر آب وجود دارد
 • ✅ F5 : مشکل در موتور و کمپرسور
 • ✅ EP : مشکلی در برد وجود دارد
 • ✅ HS : خرابی در سنسور رطوبت
 • ✅ Dr  : در یخچال باز است . مشکل در سنسو و سوئیچ درب
 • ✅ Df : باز بودن درب فریزر
 • ✅ DH : باز بودن درب دیسپنسر در ساید بای ساید دوو
 • ✅ C1 : کارکردن کمپرسور به صورت یکسره
 • ✅ EG : سنسور نمی تواند دما را به درجه مورد نظر برساند .
 • ✅ E9 : مشکل در آب رسانی دستگاه

 

توصیه می شود در صورت بروز خطا  و به منظور عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهدبا نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو تماس بگیرید تا جهت اعزام تعمیرکار به محل اقدام شود .

 تماس با آسایش خدمات  📞

 

 

تشخیص و عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد

در تولید و ساخت ساید دوو ، جدیدترین تکنولوژی ساخته شده است . استفاده از قطعات اورجینال و باکیفیت نیز از دیگر مزایای ساید بای ساید دوو می باشد .اما به یاد داشته باشید که یخچال ساید دوو نیز مانند سایر لوازم خانگی از برد های الکترونیکی ظریف و حساس ساخته شده که ممکن در اثر نوسان یا استفاده نادرست دچار آسیب شود .

جهت تشخیص و عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد می توانید با آسایش خدمات مرکز نمایندگی مجاز دوو در مشهد تماس بگیرید . تعمیرکار ماهر و دوره دیده آسایش خدمات پس از اعزام و عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو ، هزینه و مدت زمان تعمیرات را اعلام می کنند . توجه داشته باشید که هزینه تعمیرات لوازم خانگی به عوامل مختلفی بستگی دارد .

پیشنهاد می شود بخوانید : مهم ترین علت برق داشتن بدنه یخچال فریزر

تعمیرات لوازم خانگی دوو در مشهد

 

آسایش خدمات ؛ مرکز تعمیر و عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد

برای ساکنین شهر مشهد که به دنبال مرکز مجاز و خدمات نمایندگی دوو  به منظور عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد می باشند ،آسایش خدمات را معرفی می کنیم . این مرکز با برخورداری از تجربه بالا و تکنسین های حرفه ای در تعمیر لوازم خانگی می تواند در تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در کنار شما باشد .

برای استفاده از خدمات تعمیر ساید دوو در مشهد ، می توانید با اسایش خدمات تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیر را پر کنید . در کوتاه ترین زمان جهت پیگیری و هماهنگی با شما تماس گرفته می شود .

 تماس با آسایش خدمات  📞

 


سوالات متداول

عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو چگونه انجام می شود ؟

عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو  باید توسط تکنسین متخصص و دوره دیده تشخیص و رفع شود . تعمیرکار حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی با آشنایی به قطعات ، کارکرد و نحوه تعمیر آن در کوتاه ترین زمان ، عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو را انجام داده و نحوه رفع آن را  اعلام می کنند .

مشکلات رایج در یخچال ساید بای ساید دوو چیست ؟

 1. یخچال ساید بای ساید دوو به اندازه کافی خنک نمی کند
 2. یخچال ساید بای ساید دوو صدای غیر طبیعی دارد
 3. یخچال ساید دوو یکسره کار می کند
 4. درب ساید بای ساید دوو بسته نمی شود
 5. یخچال ساید بای ساید دوو روشن نمی شود
 6. و ...

تشخیص و عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد چطور انجام می شود ؟

جهت تشخیص و عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد می توانید با آسایش خدمات مرکز نمایندگی مجاز دوو در مشهد تماس بگیرید . تعمیرکار ماهر و دوره دیده آسایش خدمات پس از اعزام و عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو ، هزینه و مدت زمان تعمیرات را اعلام می کنند . توجه داشته باشید که هزینه تعمیرات لوازم خانگی به عوامل مختلفی بستگی دارد .

 

5/5 - (1 امتیاز)

درخواست سرویس و تعمیر از آسایش


  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *