لوگو آسایش خدمات

آسایش خدمات

تعمیر و سرویس لوازم خانگی

آدرس دفتر ما

مشهد، امام خمینی 60

تعمیر لباسشویی در مشهد

تعمیر لباسشویی در مشهد
144
30 نوامبر 2023
مدیر سایت

تعمیر لباسشویی در مشهد

در دنیای امروزی، ماشین لباسشویی یکی از لوازم ضروری زندگی محسوب می‌شود. این دستگاه با صرفه‌جویی در وقت و انرژی، به ما کمک می‌کند تا لباس‌های خود را به راحتی و با خیال راحت بشوییم؛ اما مانند هر وسیله دیگری، ماشین لباسشویی نیز ممکن است دچار خرابی شود.

در چنین شرایطی، اگر دانش و مهارت کافی درزمینه تعمیر لباسشویی داشته باشیم، می‌توانیم خودمان مشکل را برطرف کنیم و از پرداخت هزینه‌های اضافی جلوگیری کنیم. در این مقاله به بررسی مقدمات تعمیر لباسشویی در مشهد خواهیم پرداخت پس با آسایش خدمات همراه باشید.

 تماس با آسایش برای تعمیر لباسشویی  📞

اهمیت تعمیر لباسشویی

لباسشویی یکی از مهم‌ترین لوازم خانگی در هر خانه‌ای است. این دستگاه با کمک به شستن و شستشوی لباس‌ها، به حفظ بهداشت و نظافت افراد کمک می‌کند؛ بنابراین، خرابی لباسشویی می‌تواند مشکلات زیادی را برای افراد ایجاد کند.

از جمله این مشکلات می‌توان به مثال‌های فوق اشاره کرد: افزایش هزینه‌های شستشوی لباس‌ها، افزایش زمان و انرژی صرف شده برای شستشوی لباس‌ها، کاهش کیفیت شستشوی لباس‌ها، ایجاد بوی بد در لباس‌ها بنابراین، تعمیر لباسشویی در صورت خرابی آن امری ضروری است.

با تعمیر لباسشویی، می‌توان از بروز مشکلات ذکر شده جلوگیری کرد و به کارکرد صحیح این دستگاه کمک کرد.

تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

علائم خرابی و مشکلات لباسشویی

خرابی لباسشویی می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد از جمله علائم خرابی لباسشویی می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره نمود:

 1. 1- روشن نشدن لباسشویی
 2. 2- تخلیه نشدن آب از لباسشویی
 3. 3- نشت آب از لباسشویی
 4. 4- کار نکردن موتور لباسشویی
 5. 5- چرخش نکردن دیگ لباسشویی
 6. 6- صدای غیرعادی لباسشویی
 7. 7- ایجاد بوی بد از لباسشویی

در ادامه به بررسی و توضیح برخی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی می‌ پردازیم.

 

 • ✅ ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود:

در این حالت، ابتدا از وصل بودن برق به ماشین لباسشویی مطمئن شوید. اگر برق به ماشین لباسشویی وصل است، ممکن است فیوز یا کلید قطع کننده برق سوخته باشد. در این صورت، باید فیوز یا کلید قطع کننده برق را تعویض کنید.

 

 • ✅ ماشین لباسشویی آبگیری نمی‌کند:

در این حالت، ابتدا از باز بودن شیر آب ورودی آب به ماشین لباسشویی مطمئن شوید اگر شیر آب ورودی آب باز است، ممکن است فیلتر ورودی آب مسدود شده باشد. در این صورت، باید فیلتر ورودی آب را تمیز کنید. همچنین، ممکن است پمپ تخلیه خراب شده باشد که بهترگزینه تخلیه پمپ است.

 

 • ✅  ماشین لباسشویی آب تخلیه نمی‌کند:

در این حالت، ابتدا از باز بودن شیر تخلیه آب از ماشین لباسشویی مطمئن شوید. اگر شیر تخلیه آب باز است، ممکن است پمپ تخلیه خراب شده باشد. در این صورت، باید پمپ تخلیه را تعویض کنید. همچنین، ممکن است شیلنگ تخلیه آب مسدود شده باشد. با وجود این مشکل باید شیلنگ تخلیه آب را تمیز کنید.

 

 • ✅ ماشین لباسشویی لباس‌ها را به خوبی نمی‌شوید:

در این حالت، ممکن است مقدار شوینده و آب کافی به ماشین لباسشویی اضافه نشده باشد. همچنین، ممکن است دمای آب برای شستشوی لباس‌ها مناسب نباشد. در این صورت، باید مقدار شوینده و آب را افزایش دهید و دمای آب را افزایش دهید. همچنین، ممکن است فیلتر پمپ تخلیه مسدود شده باشد. در این صورت، باید فیلتر پمپ تخلیه را تمیز کنید. اگر با یکی از این علائم مواجه شدید، باید برای تعمیر لباسشویی اقدام کنید.

تعمیر لباسشویی بوش

 

تعمیر لباسشویی دوو در مشهد 

 

کد اخطار و ارور انواع ماشین لباسشویی

امروزه بسیاری از ماشین های لباسشویی به سیستم عیب یابی مجهز می باشند و در صورت بروز مشکل و خطا با ارسال کد به نمایشگر برد لباسشویی ، دلیل ارور را اعلام می کند . اگر چه در انواع ماشین لباسشویی های بوش ، ال جی ، سامسونگ ، پاکشوما و الجی ، دفترچه راهنما برای اطلاع از کد خطا و دلیل آن وجود دارد اما برخی از خطا ها در بین لباسشویی ها مشترک است .

رایج ترین کد های خطا جهت عیب یابی و تعمیر لباسشویی موارد زیر است :

 1. ✔️ کد E11 و E10:  : عدم ورود آب به دستگاه ماشین لباسشویی
 2. ✔️ کد E21 و E20:  : مشکل در تخلیه آب توسط لباسشویی
 3. ✔️ کد E22:  : مسدود شدن کندانسور
 4. ✔️ کد E23 و E24:  ایراد  از سیم کشی یا ICE TRIAC
 5. ✔️ کد  E30: عدم آب گیری در ماشین لباسشویی
 6. ✔️ کد E32 و E38: خرابی هیدروستات
 7. ✔️ کد E33: بررسی سیم کشی، میکرو سوئیچ المنت و اکوا استاپ توسط تعمیرکار
 8. ✔️ کد E34: بررسی سیم کشی، میکرو سوئیچ المنت و شیر برقی توسط تعمیرکار
 9. ✔️ کد E35: آبگیری بیش از حد در ماشین لباسشویی
 10. ✔️ کد E36 و E37:  بروز خطای مدار برد
 11. ✔️ کد E39:  سرریز شدن آب در لباسشویی
 12. ✔️ کد E40 و E41: باز شدن درب ماشین لباسشویی
 13. ✔️ کد E42: بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 14. ✔️ کد E43: تأخیر قفل درب لباسشویی
 15. ✔️ کد E50: خطای موتور و بررسی سیم کشی
 16. ✔️ کد E60: مشکل دما و خرابی المنت
 17. ✔️ کد E70: مشکل سنسور حرارتی دستگاه یا هوشمند
 18. ✔️ کد E90: مشکل مادر برد الکتریک

 

 اولین اقدام پس از بروز مشکل در لباسشویی

در صورت بروز مشکل در لباسشویی، اولین اقدامی که باید انجام دهید، این است که دستگاه را از برق بکشید. این کار به جلوگیری از آسیب بیشتر به دستگاه کمک می‌کند. سپس، باید لباس‌ها را از داخل لباسشویی خارج کنید و دستگاه را بررسی کنید. اگر مشکل را می‌توانید خودتان برطرف کنید، اقدام کنید. در غیر این صورت، باید از یک تکنسین خبره راهنمایی وکمک بگیرید.

 

بهترین روش تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد

تعمیر لباسشویی کاری تخصصی است که تنها از پس تکنسین متخصص و حرفه ای بر می آید . تعمیر ماشین لباسشویی توسط افراد غیر حرفه ای و بی تجربه می تواند علاوه بر ضرر مالی موجب ایجاد مشکلات بیشتر شود .

بهترین روش تعمیر لباسشویی در مشهد ، مراجعه به مرکز نمایندگی و تعمیرات لباسشویی برند مرتبط می باشد .اسایش خدمات با برخورداری از تجربه بالا و مهارت بسیار ، قادر به تعمیر انواع لباسشویی سامسونگ ، ال جی ، بوش ، پاکشوما و دوو می باشد تا در اسرع وقت بهترین خدمات را در زمینه تعمیر لباسشویی در مشهد ارائه دهد .

 

تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد 

 

مزیت تعمیر لباسشویی در منزل

تعمیر لباسشویی در منزل مزایای زیادی دارد. از جمله این مزایا می‌توان به توضیح نمونه‌ها اشاره کرد:

 

 • ☑️ صرفه‌جویی در زمان و هزینه: حمل ماشین لباسشویی به تعمیرگاه می‌تواند زمان‌بر و هزینه‌بر باشد و علاوه بر این، ممکن است در حین حمل، ماشین لباسشویی آسیب بیشتری ببیند تعمیر لباسشویی در منزل این مشکلات را برطرف می‌کند.
 • ☑️ کاهش خطرات ناشی از جابه‌جایی: جابه‌جایی ماشین لباسشویی، به‌خصوص برای مدل‌های بزرگ و سنگین، می‌تواند خطرناک باشد. تعمیر لباسشویی در منزل این خطر را کاهش می‌دهد.
 • ☑️ اطمینان از استفاده از قطعات باکیفیت: در تعمیرگاه‌ها، ممکن است از قطعات نامرغوب استفاده شود، که در کوتاه‌مدت باعث خرابی مجدد ماشین لباسشویی می‌شوند. تعمیر لباسشویی در منزل این مشکل را برطرف می‌کند.
 • ☑️ ارائه خدمات سریع و تخصصی: تعمیرکارانی که در منزل خدمات ارائه می‌دهند، معمولاً متخصص‌تر و سریع‌تر هستند. این امر به‌ویژه برای خرابی‌های جدی اهمیت دارد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

 

هزینه تعمیر لباسشویی در مشهد

هزینه تعمیر لباسشویی در مشهد  به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله این عوامل می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره کرد:

 • 1️⃣ نوع و برند ماشین لباسشویی: معمولاً هزینه تعمیر ماشین لباسشویی‌های برندهای خارجی بیشتر از ماشین لباسشویی‌های برندهای ایرانی است.

 

 • 2️⃣ نوع خرابی: هزینه تعمیر خرابی‌های ساده‌تر مانند خرابی قفل درب یا شیر برقی معمولاً کمتر از هزینه تعمیر خرابی‌های پیچیده‌تر مانند خرابی برد الکترونیکی است.

 

 • 3️⃣ شدت خرابی: اگر خرابی ماشین لباسشویی شدید باشد، ممکن است نیاز به تعویض قطعات باشد در این صورت، هزینه تعمیر بیشتر خواهد شد.

 

 • 4️⃣ موقعیت جغرافیایی: هزینه تعمیر لباسشویی در شهرهای بزرگ معمولاً بیشتر از شهرهای کوچک است.

به صورت کلی بسته به نوع خرابی و برند دستگاه متفاوت است. حدوداً هزینه تعمیر لباسشویی در مشهد از 200 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغیر است.

تعمیر لباسشویی در مشهد

 

لیست قیمت تعمیر لباسشویی در مشهد

همان طور که گفته شد هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی به فاکتور های مختلفی بستگی دارد اما اسایش خدمات مفتخر است که هزینه تعمیر لباسشویی در مشهد را بر اساس نرخنامه اتحادیه  و با قیمت مناسب دریافت می کند . جهت رفاه حال مشتریان  لیست قیمت تعمیر لباسشویی در مشهد را به صورت تقریبی ارائه دهد .

 

هزینه تعمیر لباسشویی در مشهد

نوع خرابی و قطعه حداقل (تومان)حداکثر (تومان)
نصب ماشین لباسشویی 300000
تعویض لاستیک درب300000500000
تعویض شیر برقی300000500000
تعویض المنت300000600000
تعمیر یا تعویض برد1000000
سرویس لباسشویی300000
تعمیر دیگ لباسشویی5000002000000
تعویض پایه لباسشویی150000300000
تعویض میکروسوییچ لباسشویی300000500000
جهت تعیین هزینه دقیق تعمیر لوازم خانگی در مشهد با آسایش خدمات تماس بگیرید . 05138597776

 

جهت اطلاع دقیق می توانید با مرکز خدمات و تعمیر لباسشویی در مشهد ؛آسایش خدمات تماس بگیرید .

 تماس با آسایش برای تعمیر لباسشویی  📞

 

 

تعمیرات انواع برند لباسشویی در مشهد

در مشهد، تعمیرکاران زیادی به تعمیر لباسشویی مشغول هستند. این تعمیرکاران، انواع برندهای لباسشویی را تعمیر می‌کنند، از جمله معروف‌ترین این برندها می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره نمود:

 1. سامسونگ
 2. ال جی
 3.  بوش
 4. ایندزیت
 5. آریستون
 6. حایر
 7. دوو
 8. کنوود

آسایش خدمات ،نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی در مشهد است که آمادگی تعمیر انواع برند لباسشویی را برای همشهریان عزیز فراهم کرده است .

 

تعمیر لباسشویی ال جی در مشهد 

 

بهترین تعمیرکار متخصص لباسشویی در مشهد

انتخاب بهترین تعمیرکار متخصص لباسشویی در مشهد کار آسانی نیست. بااین‌حال، می‌توانید با توجه به

نکات ارائه‌شده، تعمیرکار مناسب انتخاب کنید: تجربه و تخصص تعمیرکار، استفاده از قطعات اورجینال، گارانتی خدمات ارائه‌شده، قیمت مناسب برای این منظور می‌توانید به برخی از سایت های مرجع به‌عنوان ارائه‌دهنده متخصصان و تعمیرکاران حاذق مراجعه نمایید.

 تماس با آسایش برای تعمیر لباسشویی  📞

با توجه به این ویژگی‌ها، می‌توان گفت که بهترین تعمیرکار متخصص لباسشویی در مشهد کسی است که:

 • تجربه و مهارت بالایی در تعمیر ماشین لباسشویی داشته باشد.
 • از قطعات اورجینال استفاده کند.
 • برای خدمات خود گارانتی ارائه دهد.

نکته مهم این است که برای انتخاب بهترین تعمیرکار متخصص لباسشویی در مشهد، می‌توانید به آسایش خدمات مراجعه کنید.این مرکز از بهترین تعمیرکار لوازم خانگی در مشهد بهره می برد .

می‌توانید، چند نکته مهم برای انتخاب تعمیرکار متخصص لباسشویی را در نظر داشته باشید: از تعمیرکار بخواهید که قبل از شروع کار، هزینه تعمیر را به شما اعلام کند، از تعمیرکار بخواهید که قطعات تعویضی را به شما نشان دهد، در صورت عدم رضایت از خدمات تعمیرکار، می‌توانید از خدمات تعمیرگاه دیگری استفاده کنید.

آسایش خدمات مفتخر است بیشترین رضایت  تعمیر لباسشویی در مشهد را داراست .

تعمیرات لباسشویی در مشهد

چگونه یک تعمیرکار متخصص لباسشویی در مشهد پیدا کنیم ؟

جستجوی تعمیرکار متخصص و ماهر برای تعمیر لباسشویی در مشهد سخت نیست . کافی است به نمایندگی و مرکز تعمیرات لوازم خانگی در مشهد ؛ آسایش خدمات مراجعه کنید تا با اعزام تکنسین متخصص و حرفه ای از بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت و بر اساس  نرخنامه اتحادیه برخوردار شوید .

 

تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد

 

مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی در مشهد

در مشهد، مراکز نمایندگی تعمیر لباسشویی معتبری وجود دارد. این مراکز، تعمیر لباسشویی را با استفاده از قطعات اورجینال و با گارانتی ارائه می‌کنند. یکی از مراکز تعمیر لباسشویی در مشهد،  آسایش خدمات است که بهترین گزینه برای تعمیر ماشین لباسشویی‌ شما در مشهد است.

این مرکز، تعمیر لباسشویی را با استفاده از تعمیرکاران متخصص و باتجربه انجام می‌دهد و قطعات اورجینال را با گارانتی ارائه می‌کند. همچنین، قیمت‌های مناسبی را برای خدمات خود ارائه می‌دهد. دارای تکنسین‌های مجرب و خبره‌ای است.

 

شماره تماس تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد

اگر در عملکرد ماشین لباسشویی ایراد یا مشکلی را مشاهده نمودید و یا در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد با آسایش خدمات تماس بگیرید . تلفن تماس با مرکز تعمیر لباسشویی در مشهد 05138597776  می باشد که در اولین فرصت ، تعمیرکار تخصصی لباسشویی را به محل اعزا می کند .

هم چنین شما قادر خواهید بود در هر ساعت از شبانه روز ، با پر کردن فرم درخواست تعمیرات ، جهت دریافت خدمات اقدام کنید .

 

تعمیر لباسشویی در مشهد با آسایش خدمات

تعمیر لباسشویی  در صورت خرابی آن امری ضروری است. با تعمیر لباسشویی، می‌توان از بروز مشکلات زیادی جلوگیری کرد و به کارکرد صحیح این دستگاه کمک کرد.اطلاع از نکات نگهداری از ماشین لباسشویی می تواند احتمال خرابی را کاهش و مدت زمان و طول عمر مفید دستگاه را افزایش دهد .

در مشهد، تعمیرکاران زیادی به تعمیر لباسشویی مشغول هستند. شما می‌توانید با توجه به نکات ذکرشده، بهترین تعمیرکار را انتخاب کنید درصورتی‌که لباسشویی شما دچار مشکل شده است، بهتر است قبل از هر اقدامی، علت خرابی آن را تشخیص دهید.برای تشخیص و  تعمیر لباسشویی در مشهد با آسایش خدمات ارتباط برقرا کنید .

تماس با آسایش برای تعمیر لباسشویی  📞

درصورتی‌که علت خرابی لباسشویی شما ساده باشد، می‌توانید آنلاین با مشاوران آسایش خدمات ارتباط بگیرید و خودتان باراهنمایی و کمک مشاوران ماشین لباسشویی را تعمیر کنید؛ اما درصورتی‌که علت خرابی لباسشویی شما پیچیده باشد، همان‌طور که پیش‌ازاین اشاره شد بهتر است از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.برای تعمیر لباسشویی در مشهد و از انواع برند ایرانی و خارجی با آسایش خدمات در ارتباط باشید .

 


سوالات متداول

رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی چیست ؟

 1. 1- روشن نشدن لباسشویی
 2. 2- تخلیه نشدن آب از لباسشویی
 3. 3- نشت آب از لباسشویی
 4. 4- کار نکردن موتور لباسشویی
 5. 5- چرخش نکردن دیگ لباسشویی
 6. 6- صدای غیرعادی لباسشویی
 7. 7- ایجاد بوی بد از لباسشویی

در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی اولین اقدامی که باید انجام دهیم :

در صورت بروز مشکل در لباسشویی، اولین اقدامی که باید انجام دهید، این است که دستگاه را از برق بکشید. این کار به جلوگیری از آسیب بیشتر به دستگاه کمک می‌کند. سپس، باید لباس‌ها را از داخل لباسشویی خارج کنید و دستگاه را بررسی کنید. اگر مشکل را می‌توانید بر اساس کد خطا ، خودتان برطرف کنید، اقدام کنید. در غیر این صورت، باید از یک تکنسین خبره راهنمایی وکمک بگیرید.

بهترین روش تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد :

بهترین روش تعمیر لباسشویی در مشهد ، مراجعه به مرکز نمایندگی و تعمیرات لباسشویی برند مرتبط می باشد .اسایش خدمات با برخورداری از تجربه بالا و مهارت بسیار ، قادر به تعمیر انواع لباسشویی سامسونگ ، ال جی ، بوش ، پاکشوما و دوو می باشد تا در اسرع وقت بهترین خدمات را در زمینه تعمیر لباسشویی در مشهد ارائه دهد .

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است ؟

هزینه تعمیر لباسشویی به فاکتور های مختلفی از جمله نوع خرابی ، شدت آن ،وضعیت  قطعه و شرایط گارانتی بستگی دارد.

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد چه کسی است ؟

در مشهد، مراکز نمایندگی تعمیر لباسشویی معتبری وجود دارد. این مراکز، تعمیر لباسشویی را با استفاده از قطعات اورجینال و با گارانتی ارائه می‌کنند. یکی از مراکز تعمیر لباسشویی در مشهد،  آسایش خدمات است که بهترین گزینه برای تعمیر ماشین لباسشویی‌ شما در مشهد است.

شماره تماس تعمیرات لباسشویی در مشهد چیست ؟

اگر در عملکرد ماشین لباسشویی ایراد یا مشکلی را مشاهده نمودید و یا در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد با آسایش خدمات تماس بگیرید . تلفن تماس با مرکز تعمیر لباسشویی در مشهد 05138597776  می باشد که در اولین فرصت ، تعمیرکار تخصصی لباسشویی را به محل اعزا می کند
4.7/5 - (3 امتیاز)

درخواست سرویس و تعمیر از آسایش


  9 پاسخ به “تعمیر لباسشویی در مشهد”

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *